WASTen

Návod k použití Centra expertů

Pokud máte dotaz spadající do některé z kategorií uvedených vlevo, můžete jej přes Centrum expertů WASTen snadno zaslat našim expertům, kteří Vám na něj v co nejkratší době odpoví.

Registrace

Před odesláním Vašeho prvního dotazu je nutné se zaregistrovat v Centru expertů. Zřídíme Vám uživatelský účet, přes který budete moci snadno komunikovat s našimi experty.

Poté, co nám v registračním formuáři sdělíte základní kontaktní údaje, Vám zašleme ověřovací email pro kontrolu správnosti Vaší emailové adresy. To je poslední krok, který musíte udělat před položením dotazu.

Po ověření emailové adresy se můžete přihlásit do systému a odeslat dotaz či poptávku v jedné ze dvou částí aplikace:

  • Online dotazy - zde můžete pokládat dotazy expertům, kteří Vám na ně zdarma odpoví
  • Komplexní služby a osobní konzultace - zde můžete žádat o osobní konzultace a komplexní služby expertů, které však již mohou být placené (individuálně dle dohody s expertem)

Online dotazy

V části Online dotazy můžete bezplatně pokládat dotazy.

Dotaz můžete položit stisknutím tlačítka Nový dotaz. Zde vyberete kategorii, experta a zadáte název dotazu společně s detailnějším popisem. Poté můžete dotaz odeslat.

Po odeslání dotazu jej nejprve schválí koordinátor WASTen z.s. a případně přiřadí vhodnějšímu expertovi. Následně Vám prostřednictvím Centra expertů expert odpoví - v tomto směru konzultace fungují jako online chat, kde můžete Vy i expert psát odpovědi.

V momentě, kdy u Vašeho dotazu dojde k nějakým změnám, Vás samozřejmě budeme informovat emailem.

Komplexní služby a osobní konzultace

V části Komplexní služby a osobní konzultace můžete pokládat složitější dotazy, které s Vámi expert může řešit individuálně a případně si domluvit další služby.

Poptávku můžete zaslat stisknutím tlačítka Nová poptávka služeb. Zde vyberete kategorii, experta a zadáte název poptávky společně s detailnějším popisem. Poté můžete poptávku odeslat.

Po odeslání poptávky ji nejprve schválí koordinátor WASTen z.s. a případně přiřadí vhodnějšímu expertovi. Následně se s Vámi zvolený expert spojí a domluví na dalším průběhu konzultace a případně finanční kompenzaci - zde již komunikace probíhá mimo Centrum expertů a vše záleží na Vaší dohodě s vybraným expertem.